• Banner

Die Hard DHFX3PNK XLR 3-pin żeński, obudowa odlewana, złocone kontakty, nikiel
  • Die Hard DHFX3PNK XLR 3-pin żeński, obudowa odlewana, złocone kontakty, nikiel

Die-Hard DHFX3PNK - XLR żeński

12000449

vvv.gifDHFX3PBK - to profesjonalny, 3 pinowy, żeński wtyk XLR z serii ONEHERO. Wyposażony w ulepszony przycisk blokady zamka, ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność. Wzmocniona nylonowa osłona oraz tuleja z PCW zapewniają doskonałą ochronę kabli

15,50 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

vvv.gifDHFX3PBK - to profesjonalny, 3 pinowy, żeński wtyk XLR z serii ONEHERO. Wyposażony w ulepszony przycisk blokady zamka, ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność. Wzmocniona nylonowa osłona oraz tuleja z PCW zapewniają doskonałą ochronę kabli. Specjalny wewnętrzny odciążnik naprężający zapewniający proste i optymalne dokręcenie, które umożliwia użycie kabli o średnicy od 3 do 7 mm. Kolor: matowy nikiel (DHFX3PNK). Dostarczane w komplecie z kolorowymi pierścieniami: szarym, czerwonym i czarnym.

Szczegóły produktu
Proel
12000449
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 12000373

Marka: Proel

Die-Hard DHJ63SNK - jack stereo

DHJ63SNK - to profesjonalny wtyk jack mono 6,3 mm z serii ONEHERO. Wtyk wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku, a także pozłacane mosiężne złącze. Dostarczane w komplecie z kolorowymi pierścieniami: szarym, czerwonym i czarnym.

Cena 17,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000444

Marka: Proel

Die-Hard DHRCAMNB - RCA

DHRCAMNB - to profesjonalny wtyk RCA z serii ONEHERO. Wtyk wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku, a także pozłacane złącze polepszające przewodność jak i zapobiegające przesuwaniu w gnieździe. Wzmocniona nylonowa osłona oraz tuleja z PCW zapewniają doskonałą ochronę kabla. Kolor: matowy nikiel z...

Cena 13,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000436

Marka: Proel

Die-Hard DHFXMX3BK - XLR M XLR

DHFXMX3BK - to zestaw dwóch profesjonalnych, 3 pinowych, wtyków XLR (żeński + męski) z serii ONEHERO. Wtyki wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność.

Cena 28,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000437

Marka: Proel

Die-Hard DHFXMX3NK - XLR M XLR

DHFXMX3NK - to zestaw dwóch profesjonalnych, 3 pinowych, wtyków XLR (żeński + męski) z serii ONEHERO. Wtyki wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność.

Cena 30,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku