• Banner

Proel XLR3MVPRORD wtyk XLR 3-pin męski
  • Proel XLR3MVPRORD wtyk XLR 3-pin męski

Proel XLR3MVPRORD wtyk XLR 3-pin męski

vvv.gifProfesjonalny 3-pinowy wtyk męski XLR do montażu na kablu, wewnętrzny nylonowy system zaciskowy z PCV. Kolor: srebrny z czerwonym pierścieniem.

7,00 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

vvv.gifProfesjonalny 3-pinowy wtyk męski XLR do montażu na kablu, wewnętrzny nylonowy system zaciskowy z PCV. Kolor: srebrny z czerwonym pierścieniem.

Szczegóły produktu
Proel
9 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 12000449

Marka: Proel

Die-Hard DHFX3PNK - XLR żeński

DHFX3PBK - to profesjonalny, 3 pinowy, żeński wtyk XLR z serii ONEHERO. Wyposażony w ulepszony przycisk blokady zamka, ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność. Wzmocniona nylonowa osłona oraz tuleja z PCW zapewniają doskonałą ochronę kabli

Cena 15,50 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000436

Marka: Proel

Die-Hard DHFXMX3BK - XLR M XLR

DHFXMX3BK - to zestaw dwóch profesjonalnych, 3 pinowych, wtyków XLR (żeński + męski) z serii ONEHERO. Wtyki wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność.

Cena 28,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000372

Marka: Proel

Die-Hard DHJ63SBK - jack stereo

DHJ63SBK - to profesjonalny wtyk jack stereo 6,3 mm z serii ONEHERO. Wtyk wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku, a także pozłacane mosiężne złącze. Dostarczane w komplecie z kolorowymi pierścieniami: szarym, czerwonym i czarnym.

Cena 17,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku