• Banner

Proel XLR3MVPROBL wtyk XLR 3-pin męski
  • Proel XLR3MVPROBL wtyk XLR 3-pin męski

Proel XLR3MVPROBL wtyk XLR 3-pin męski

vvv.gifProfesjonalny 3-pinowy wtyk męski XLR do montażu na kablu, wewnętrzny nylonowy system zaciskowy z PCV. Kolor: srebrny z niebieskim pierścieniem.

7,00 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

vvv.gifProfesjonalny 3-pinowy wtyk męski XLR do montażu na kablu, wewnętrzny nylonowy system zaciskowy z PCV. Kolor: srebrny z niebieskim pierścieniem.

Szczegóły produktu
Proel
15 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 12000437

Marka: Proel

Die-Hard DHFXMX3NK - XLR M XLR

DHFXMX3NK - to zestaw dwóch profesjonalnych, 3 pinowych, wtyków XLR (żeński + męski) z serii ONEHERO. Wtyki wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność.

Cena 30,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000436

Marka: Proel

Die-Hard DHFXMX3BK - XLR M XLR

DHFXMX3BK - to zestaw dwóch profesjonalnych, 3 pinowych, wtyków XLR (żeński + męski) z serii ONEHERO. Wtyki wyposażono w ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność.

Cena 28,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 12000448

Marka: Proel

Die-Hard DHFX3PBK - XLR żeński

DHFX3PBK - to profesjonalny, 3 pinowy, żeński wtyk XLR z serii ONEHERO. Wyposażony w ulepszony przycisk blokady zamka, ergonomiczny i wytrzymały korpus wykonany z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku oraz specjalne pozłacane styki, które zwiększają przewodność. Wzmocniona nylonowa osłona oraz tuleja z PCW zapewniają doskonałą ochronę kabli

Cena 14,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: NP3-X BAG

Marka: Neutrik

NEUTRIK NP3X-BAG Jack - wtyk

Złącze JACK 6,3mm TRS stereo, proste, niklowana obudowa / niklowane styki. Metalowa obudowa w kolorze czarnym. Niklowane styki.  Samozaciskowa dławica kablowa wykonana z tworzywa sztucznego. Elastyczna, profilowana, gumowa zagłuszka zabezpieczająca przewód.  Wysokiej jakości materiały i ergonomiczny kształ

Cena 18,72 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku