• Banner

Meinl TMT1R tamburyn do ręki ABS
  • Meinl TMT1R tamburyn do ręki ABS

Meinl TMT1R-Tamburyn

Tamburyny o ergonomicznym kształcie dostępne są w dwóch wersjach - do gry w rękach lub przeznaczone do montażu. Wytrzymała obręcz z systemem ABS pozwala na energetyczna grę i mocne uderzenia. Posrebrzane dzwonki produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięków. Kolor: Czerwony

176,00 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

Tamburyny o ergonomicznym kształcie dostępne są w dwóch wersjach - do gry w rękach lub przeznaczone do montażu. Wytrzymała obręcz z systemem ABS pozwala na energetyczna grę i mocne uderzenia. Posrebrzane dzwonki produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięków.


Specyfikacja:

  • Kolor: Czerwony
  • Materiał: Obudowa ABS, Dzwonki - posrebrzana stal
  • Cechy: 2- rzędowe
  • Konstrukcja „na kanapkę"
  • Miękki gąbczasty chwyt dla większego komfortu gry
  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Chropowatość ramy umożliwiającą grę jak na guiro
  • Waga: 390 g
Szczegóły produktu
Meinl
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Meinl

Meinl TMT1BK tamburyn do ręki ABS

Tamburyny o ergonomicznym kształcie dostępne są w dwóch wersjach - do gry w rękach lub przeznaczone do montażu. Wytrzymała obręcz z systemem ABS pozwala na energetyczna grę i mocne uderzenia. Posrebrzane dzwonki produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięków. Kolor: Czarny

Cena 183,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Meinl

Meinl HTT8BK tamburyn ABS

Tamburyno HTT8BK marki Meinl to instrument, który sprawi wiele przyjemności z gry niejednemu muzykowi. Wygodna duża rączka/uchwyt oraz stalowe dzwonki zapewniają komfort gry oraz piękne brzmienie.

Cena 73,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Meinl

Meinl BBTA2-BK - tamburyn

Meinl Backbeat to specjalnie zaprojektowany tamburyn do umieszczenia na werblu lub innym bębnie. Dzwonki wykonane ze nierdzewnej stali dają jasne, ciepłe oraz pełne brzmienie. Od spodu zamontowany został rzep z taśmą samoprzylepną pozwalający na szypki montaż oraz demontaż instrumentu. Przystosowany do werbli/tomów w rozmiarze 13" oraz 14"

Cena 74,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Meinl

Meinl HTMT1BK Tamburyn ABS Dzwonki Stalowe

Tamburyn firmy Meinl Wykonany z wytrzymałęgo tworzywa ABS jest lekki oraz wygodny do gry. Stalowe, niklowane dzwonki zapewniają jasne, czyste oraz ostre brzmienie. Sprawdza się każdym gatunku muzycznym. Posiada 14 par dzwonków (2 rzędy).

Cena 137,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Meinl

Meinl HTHH1B-BK-Tamburyn na hi-hat

Tamburyn stalowy montowany do statywu Hi-Hat. Łatwy w montażu i demontażu. Instrument wzbogaci brzmienie Twojego zestawu perkusyjnego i nasączy Twoją muzykę mocą, której nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Cena 123,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Meinl

Meinl TA1WB-Tamburyn drewniany

Drewniane tamburyny firmy MEINL z posrebrzanymi dzwonkami produkują wyraźny, przebijający się przez muzyczne tło dźwięk. Wersja z jednym rzędam dzwonków. Rozmiar: 10".  Kolor: Walnut Brown

Cena 114,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku