• Banner

Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy
  • Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy
  • Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy
  • Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy
  • Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy
  • Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy

Soundcraft Ui24R mikser cyfrowy

Cyfrowy mikser Soundcraft Ui24R to, przeznaczony do montażu w rack system do miksowania i nagrywania wielościeżkowego, który zapewnia elastyczny system I/O, nieskazitelną jakość dźwięku, intuicyjne sterowanie bezprzewodowe lub przewodowe oraz niezawodność działania - a wszystko to umieszczone w dopracowanej konstrukcji.

4 899,00 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

Cyfrowy mikser Soundcraft Ui24R to, przeznaczony do montażu w rack system do miksowania i nagrywania wielościeżkowego, który zapewnia elastyczny system I/O, nieskazitelną jakość dźwięku, intuicyjne sterowanie bezprzewodowe lub przewodowe oraz niezawodność działania - a wszystko to umieszczone w dopracowanej konstrukcji. System może pełnić funkcję stageboxa i może być sterowany przez maksymalnie 10 urządzeń za pośrednictwem sieci Ethernet lub wbudowanego dwupasmowego modułu Wi-Fi ( 2,5 GHz lub 5 GHz)  umożliwiając bezprzewodowe miksowanie i nagrywanie wielościeżkowe z dowolnego miejsca. Zastosowanie  processingu audio od renomowanych firm takich jak Lexicon, dbx i DigiTech gwarantuje doskonałe brzmienie, a 20 przedwzmacniaczy mikrofonowych Studer zapewnia jeszcze bardziej nieskazitelny dźwięk. Kompaktowy, montowany w racku Ui24R jest również kompatybilny z nowym systemem HARMAN Connected PA. Soundcraft Ui24R  współpracuje bezproblemowo z systemem PA JBL PRX800W, które jest idealnym uzupenieniem UI24R chociażby w lienię opóźniającą do 50. System stanowi idealne rozwiązenie dla  DJów lub firm Eventowych, którzy cenią sobie mobilność oraz najwyższą jakość dźwięku.

Ui24R łączy w sobie wiodące w branży technologie, oferując  niespotykaną wydajność i stabilność. Renomowane przedwzmacniacze Studer  zapewniają niesamowite brzmienie, a wysokiej jakości efekty pogłosowe  Lexicon i kompresory dbx gwarantują kontrolę nad brzmieniem. Warto też  dorzucić zautomatyzowany eliminator sprzężeń od dbxa AFS2 na wszystkich  wyjściach monitorowych.

Ui24R jest doskonałym, zoptymalizowanym rozwiązaniem w  sytuacji, gdy potrzebujemy miksera o wszechstronnych połączeniach i  kompaktowych wymiarach. Ui24R pozwala na miksowanie dźwięków  pochodzących z wielu źródeł dzięki 10 wejściom 1/4" - TRS/XLR, 10  wejściom XLR, 2 wejściom liniowym oraz 2 wejściom USB obsługującym w  sumie 24 kanały.

Sterowanie z dowolnego urządzenia (tabletu, telefonu, PC, Mac) za  pośrednictwem przeglądarki internetowej (iOS, Android, Windows Mac OS)  bez instalowania dodatkowej aplikacji. Wbudowane dwupasmowe WiFi daje  duże możliwości zarówno realizatorowi jak i muzykom bez potrzeby  używania dodatkowego routera lub lokalnej sieci WiFi. Muzycy kontrolują  swoje miksy na scenie, a realizator pracuje nad dobrym soundem na  froncie!

Każdy  porządny mikser musi mieć możliwość rejestracji materiału. Rejestracja  22 kanałów i miksu stereo na pamięć zewnętrzną USB lub na komputer.  Wbudowana karta audio USB umożliwia łatwą integrację Ui24R z Twoim  komputerem. Nagrywaj wielościeżkowo i stwórz własne, mobilne studio  produkcyjne!
Warto dodać, że oprócz nagrywnia wielościeżkowego mamy możliwość rejestracji sumy za pomocą złącza USB record na panelu czołowym. Znakomity sposob na backup nagrania. Możemy również na bieżąco odsłuchać nasze nagranie za pomocą playera USB.

Osadzona w Ui24R technologia ioSYS umożliwia łatwiejszą  instalację i sterowanie w przypadku stosowania z aplikacją HARMAN  Connected PA i kompatybilnymi produktami. Connected PA zapewnia  bezproblemową obsługę różnych urządzeń firmy HARMAN w trybie PnP oraz  umożliwia sterowanie systemem PA. Urządzenia współpracujące w systemie  Connected PA samodzielnie się identyfikują i zachowują predefiniowane  ustawienia dla bezproblemowej instalacji, a kreatory konfiguracji  pomagają szybko optymalizować większość ważnych parametrów. Nowoczesne  produkty z osadzoną technologią ioSYS i kompatybilne z HARMAN Connected PA obejmują najnowsze zestawy głośnikowe JBL PRX800W, DI-boxy dbx Di1 i mikrofony AKG P5i

Szczegóły produktu
Soundcraft
1 Przedmiot
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 27000455

Marka: Behringer

Behringer XR16 Mikser Cyfrowy

Behringer XR16z serii X Air to 16-weścjowy mikser cyfrowy stworzony do współpracy z tabletem i iPadem. Posiada 8 programowalnych przedwzmacniaczy MIDAS, 8 wejść liniowych, zintegrowany moduł WiFi i wbudowaną stereo nagrywarkę USB.

Cena 2 599,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 27000448

Marka: Behringer

Behringer XR18 - mikser

BEHRINGER X AIR XR18 - 18-wejściowy, cyfrowy mikser dedykowany do aplikacji koncertowych i studyjnych, przygotowany do sterowania tabletami w systemach iPad/Android.

Cena 3 042,53 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: 27000384

Marka: Behringer

Behringer X32 Compact Mikser Cyfrowy

Behringer X32 COMPACT-konsoleta cyfrowa do zastosowań koncertowych, nagraniowych i studyjnych. 40-kanałowy mikser cyfrowy z 25 wewnętrznymi szynami z możliwością konfigurowania jako podgrupy do zastosowań live oraz studyjnych.

Cena 8 063,57 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: 27000456

Marka: Behringer

Behringer XR12 - mikser

Kolejna propozycja z topowej serii X Behringera dostępna w Polsce, to X Air XR12. Ten 12-wejściowy cyfrowy mikser dla iPada i tabletów z systemem Android posiada 4 programowalne przedwzmacniacze MIDAS, 8 wejść liniowych, zintegrowany moduł WiFi i stereo nagrywarkę USB.

Cena 1 777,47 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Śledź nas na Facebooku