• Banner

TC Electronic Ditto Looper
  • TC Electronic Ditto Looper
  • TC Electronic Ditto Looper

TC Electronic Ditto Looper

Looper gitarowy - stworzony dla gitarzystów przez gitarzystów. Wyjątkowo łatwe zapętlanie - liczą się tylko pętle. Wyłącznik True bypass oraz układ Analog-Dry-Through. Długość pętli - 5 minut. Funkcja Undo/Redo - kasowanie i przywrócenie ostatniego nagrania. Nieskończona ilość nakładek. Wysokiej jakości brzmienie, dźwięk bez kompresji, w formacie 24 bity.

427,12 zł
Brutto
Ilość
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Opis

vvv.gifLooper gitarowy - stworzony dla gitarzystów przez gitarzystów,

  • Wyjątkowo łatwe zapętlanie - liczą się tylko pętle,
  • Wyłącznik True bypass oraz układ Analog-Dry-Through,
  • Długość pętli - 5 minut,
  • Funkcja Undo/Redo - kasowanie i przywrócenie ostatniego nagrania,
  • Nieskończona ilość nakładek,
  • Wysokiej jakości brzmienie, dźwięk bez kompresji, w formacie 24 bity,
  • Bardzo małe wymiary!
Szczegóły produktu
5 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 023-4532-000

Marka: Fender

Fender Marine Layer Reverb

Fender Marine Layer Reverb. Bardzo rozbudowany efekt pogłosowy, reverb. Efekt oferuje trzy rodzaje pogłosu wybierane przełącznikiem TYPE: HALL, ROOM, SPECIAL – każdy w dwóch wersjach brzmieniowych (VARIATION 1, 2) i w wersji jaśniejszej i ciemniejszej ustawianej przełącznikiem FILTER.

Cena 679,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 34000144

Marka: TC Electronic

TC Electronic Eyemaster Metal Distortion

Eyemaster Metal Distortion wygrzebuje z piachu stare metalowe credo „głośno i brutalnie” wraz ze swoją łatwą, dwugałkową regulacją. Po prostu ustaw głośność (na maks w prawo, prawda? ), wyreguluj gain (wszystko poniżej maks to świętokradztwo!) i zacznij nawlekać riffy na struny! Eyemaster został zaprojektowany specjalnie pod kątem death-metalowego...

Cena 264,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 34000020

Marka: TC Electronic

TC Electronic MojoMojo Overdrive

Zaprojektowanie overdrive MojoMojo było jednocześnie bardzo proste i bardzo skomplikowane. Konstruktorzy TC od początku wiedzieli, co chcą osiągnąć: zaprojektować overdrive, który będzie brzmiał jak wzmacniacz z bardzo otwartym charakterem i niewielką kompresją, pozwalający błyszczeć Twoim nutom. Dorwij MojoMojo w najbliższym sklepie i sprawdź czy się udało!

Cena 327,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: NUX

NUX Time Core Deluxe MKII

NUX TIME CORE DELUXE MKII to Delay z 7 różnymi typami i wbudowanym looperem. Zawiera w sobie ΦPhi Digital Delay, Analog Delay, Modulation Delay, Tape Echo, Pan Delay, Verb Delay, Reverse Delay i Sound On Sound. Możesz zmienić typ efektu za pomocą potencjometru Type.

Cena 449,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: RC1, RC 1

Marka: Boss

Boss RC-1 Loop Station

RC-1 loop station to najnowszy i zarazem najłatwiejszy w obsłudze looper w ofercie firmy BOSS. W odpowiedzi na wzrost popularności tego typu urządzeń, BOSS wprowadził do swojej rodziny Loop Station efekt przystępny cenowo i niezwykle łatwy w obsłudze. RC-1 ma tę samą jakość wykonania co pozostałe kostki BOSS'a.

Cena 579,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 023-4537-000

Marka: Fender

Fender Full Moon Distortion

Hi-Gain Distortion legendarnej firmy Fender. Dostarcza potęznego brzmienia Typ: Distortion Kontrola: Level, Hi-treb, Treble, Middle, Bass, Boost, Gain, Texture switch (symmetrical/asymmetrical), Bite switch  True Bypass Boost on/off,  Wejście/Wyjście: 6,3 mm Zasilanie: 9V (bateria lub zasilacz)

Cena 729,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: TC Electronic

TC Electronic Flashback 2 Delay

Kultowy Flashback Delay&Looper przeszedł kurację odmładzającą, która dodała mu więcej możliwości zachowując przy tym dotychczasową formę i nieziemskie brzmienie. TC Electronic Flashback 2 Delay&Looper jest jeszcze bardziej wszechstronny i posiada więcej opcji na kreowanie własnego brzmienia użytkownika dzięki aż trzem slotom na ustawienia...

Cena 749,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: TC Electronic

TC Electronic Ditto Stereo Looper

Słynny Ditto Looper w wersji stereofonicznej. W sytuacji gdy Twój tor efektów korzysta ze stereofonii, umieszczony na jego końcu Ditto Stereo Looper jest wprost niezastąpiony do tworzenia sonicznych wycieczek. Co ciekawe, działa to również w drugą stronę – możesz jammować z drugim gitarzystą lub basistą będąc wpięty w jeden looper.

Cena 602,36 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Śledź nas na Facebooku