• Banner

TC Electronic Echobrain Analog Delay Efekt typu Delay Analogowy
  • TC Electronic Echobrain Analog Delay Efekt typu Delay Analogowy

TC Electronic Echobrain Analog Delay Efekt typu Delay Analogowy

34000108
259,33 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

Echobrain jest naturalnym wyborem każdego gitarzysty zakręconego na punkcie vintage’owych delayów. Wyposażony w legendarny układ linii opóźniającej typu bucket-brigade, ten kompaktowy efekt zdolny jest do wydobycia z siebie zarówno ciepłego echa jak i wspaniałych, uciekających delayów, jakich kiedykolwiek mógłbyś potrzebować.

Echobrain to Twój bilet do ikonicznych brzmień minionych lat. Nie znajdziesz tu dziewiczych brzmień delayów cyfrowych lub futurystycznych multitapowych ech. W zamian dostaniesz bujne i organiczne powtórzenia, które poniosą Twoje nuty na brylantowym łożu ambientu. W pełni analogowy układ bucket-brigade zainstalowany wewnątrz Echobrain Analog Delay zapewni do 300 ms czasu opóźnienia. Przy niższych ustawieniach echo będzie bardziej dziewicze i pełne, ale im dłuższe nastawy będziesz mu nadawać, tym bardziej w brzmieniu usłyszysz ten charakterystyczny dla dobrego analogowego echa hi-endowy roll-off.

Najważniejsze cechy Echobrain:

  • vintage’owy styl
  • w pełni analogowy układ bucket-brigade zapewnia do 300 ms opóźnienia
  • może wykreować ciekawe, uciekające delaye
  • true bypass
  • wejście i wyjście na szczycie obudowy
  • kompaktowa i odporna na trudy trasy obudowa

Szczegóły produktu
34000108
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 34000107

Marka: TC Electronic

TC Electronic Blood Moon Phaser Efekt

Blood Moon Phaser wskrzesza smaczne dźwięki flangera z przeszłości i dodaje do nich szereg nowoczesnych funkcji, takich jak wejście i wyjście montowane na szczycie obudowy czy też true bypass. Wypełnij swoje brzmienie nawiedzonym wyciem i słodzonymi sweepami wywoływanymi przez czterostopniowy filtr Blood Moon Phaser i przygotuj się na prawdziwą rozwałkę...

Cena 259,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 34000147

Marka: TC Electronic

TC Electronic Nether Octaver

Wynieś swój ton na nowy poziom z vintegeowym Nether Octaver i uwolnij zwariowaną karuzelę dźwięków, która zmiażdży wszystkich pozerów i uczyni Twoją muzykę porywającą. Nether Octaver przypomni Ci brzmienia znane z automatycznych gier zręcznościowych, w jakie grałeś przed laty. Uzyj go delikatnie by pogrubić swój dźwięk, bądź rozkręć na maks by uzyskać...

Cena 329,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Mooer

Mooer MBT1 Flex Boost efekt git.

Mooer MBT-1 Flex Boost to doskonałej jakości booster, który świetnie sprawdzi się jako dopalacz lekko przesterowanego już sygnału. Dzięki rozbudowanej korekcji barwy, możliwości brzmieniowe są bardzo imponujące. Profesjonalny sprzęt dla wymagających.

Cena 205,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 34000101

Marka: TC Electronic

TC Electronic Rush Booster Efekt

Rush Booster pozwoli Ci wyjść z chaosu i zająć centralne miejsce na scenie za pomocą jednego przycisku. Jego w pełni analogowy układ oferuje aż 20 dB super przeźroczystego podbicia, idealnego do solówek bądź do nadania ciała riffom. To wszystko jest zamknięte w gotowej na nuklearną zagładę obudowie i oferowane w cenie wywołującej nagłe przypływy adrenaliny!

Cena 264,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Fender

Fender Pugilist Distortion

Fender Pugilist Distortion. Dwa niezależne obwody przesterowania z niezależną regulacją TONE A, GAIN A i TONE B, GAIN B, noraz dwoma mini-przełącznikami Blend/ Series oraz Bass Boost, który dodaje jeszcze niższego dołu do barwy.

Cena 509,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 34000144

Marka: TC Electronic

TC Electronic Eyemaster Metal Distortion

Eyemaster Metal Distortion wygrzebuje z piachu stare metalowe credo „głośno i brutalnie” wraz ze swoją łatwą, dwugałkową regulacją. Po prostu ustaw głośność (na maks w prawo, prawda? ), wyreguluj gain (wszystko poniżej maks to świętokradztwo!) i zacznij nawlekać riffy na struny! Eyemaster został zaprojektowany specjalnie pod kątem death-metalowego...

Cena 264,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku