• Banner

M-Audio Air 192/14 Interfejs Audio USB
 • M-Audio Air 192/14 Interfejs Audio USB
 • M-Audio Air 192/14 Interfejs Audio USB
 • M-Audio Air 192/14 Interfejs Audio USB

M-AUDIO AIR 192/14 Interfejs Audio USB

AIR192/14

Interfejs Audio USB-C [8 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 8 wejść audio [4 combo z preampami Crystal, 2 instrumentalne Hi-Z, 2 liniowe TRS], 4 wyjścia audio TRS, MIDI, wyjście słuchawkowe, zasilanie USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

1 318,33 zł
Brutto
Ilość
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Opis

Interfejs Audio USB-C [8 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 8 wejść audio [4 combo z preampami Crystal, 2 instrumentalne Hi-Z, 2 liniowe TRS], 4 wyjścia audio TRS, MIDI, wyjście słuchawkowe, zasilanie USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

Interfejs audio na USB 24/192, 8 wejść/4 wyjścia

Opanuj każdą sesję nagraniową dzięki profesjonalnej studyjnej jakości i funkcjom!

Dzięki AIR 192|14 możesz dokonywać nagrań o nieskazitelnej jakości studyjnej 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. AIR 192|14 wyróżnia się elegancką, metalową obudową i dużym umieszczonym centralnie pokrętłem do regulacji głośności. Wyposażony jest wyjątkowe przedwzmacniacze Crystal i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku, zapewniające najlepszą wydajność w swojej klasie. AIR 192|14 wyposażony jest w cztery wejścia combo XLR/TRS 1/4″, dwa wejścia liniowe 1/4″ i 2 całkowiecie nowe wejścia instrumentalne ze specjalnie skonstruowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej precyzyjne przystosowanie się do sygnału gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu. AIR 192|14 ma parę głównych wyjść stereo – 1/4″, i dwa wyjścia 1/4″ z możliwością przypisania funkcji.

Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym 1/4″ z niezależnym wyborem źródła i regulacją sygnału, dwóch muzyków może mieć w trakcie nagrywania osobne miksy w odsłuchu. AIR 192|14 łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. To wysokiej jakości połączenie USB Hi-Speed pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Połączenie profesjonalnej wydajności, łatwości obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania sprawia, że AIR 192|14 jest niesamowicie wszechstronnym interfejsem audio wysokiej klasy, który z łatwością opanuje każdą sesję nagraniową.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy

AIR 192|14 jest dostarczany w komplecie z pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz na początek. Dwa potężne programy DAW w celu dopasowania się do Twoich produkcyjnych potrzeb: AIR 192|14 zawiera Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite. Pro Tools jest branżowym standardem wśród oprogramowania nagrywającego, więc połączyliśmy siły z Avid, aby stworzyć wersję tej wspaniałej kolekcji specjalnie dostosowaną do naszego sprzętu. To niesamowite oprogramowanie do nagrywania audio i MIDI zainspiruje Cię do tworzenia, nagrywania i dzielenia się wszystkimi swoimi pomysłami na całym świecie w dowolnym momencie. Dodaliśmy również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby produkcyjne.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, Twoje potrzeby w zakresie efektów będą zaspokojone dzięki Eleven Lite, Avid Effect Collection i AIR’s Creative FX Collection. Dołączone instrumenty wirtualne AIR (Xpand! 2, Mini Grand, Vacuum, BOOM, DB33, Strike, Hybrid 3) zapewnią Ci wirtualnego perkusistę, maszynę perkusyjną, syntezator, smyczki, perkusję, organy i fortepiany w formie wtyczek, abyś z łatwością mógł dodawać do Twoich piosenek instrumenty o brzmieniu światowej klasy.

Podłącz wszystko

AIR 192|14 wyposażony jest w 8 wejść do jednoczesnego nagrywania maksymalnie 8 kanałow naraz, w celu spełnienia wszystkich potrzeb nagraniowych Twojego studia. Cztery osobne wejścia combo XLR/TRS mikrofon/linia z przedwzmacniaczami Crystal Pre-amps™ i zasilaniem fantomowym są idealne do nagrywania wokalisty (lub wokalistów), gitary akustycznej mikrofonem, wzmacniacza gitarowego/basowego vintage lub podstawowych elementów zestawu perkusyjnego. Dwa osobne wejścia instrumentalne 1/4″ wykorzystują specjalnie zaprojektowane stopnie wzmocnienia i impedancji, aby zapewnić najczystszy sygnał z gitary, basu lub klawiatury, podczas gdy dwa osobne wejścia liniowe 1/4″ zapewniają czysty, niepodbarwiany sygnał do podłączenia przedwzmacniacza lampowego, klawiatury, syntezatora lub miksera, a wejście i wyjście MIDI służy do podłączenia każdego z Twoich butikowych syntezatorów sprzętowych.

Miks, monitoring

Na środku AIR 192|14 znajduje się duże, metalowe pokrętło, służące do regulacji głośności monitorów studyjnych i płynnego sprawdzania miksu przy różnych poziomach głośności.
Wyjścia monitorowe i słuchawkowe mają przełącznik direct mono/stereo i pokrętło direct/USB. Dwa wyjścia słuchawkowe mają niezależną regulację głośności oraz przełączniki wyboru źródła, pozwalające na tworzenie miksów odpowiadających potrzebom Twoim oraz artysty, którego nagrania realizujesz. Na panelu tylnym, oprócz dwóch wyjść monitorowych 1/4″, AIR 192|14 oferuje dodatkowe wyjścia 1/4″ do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

Segmentowe mierniki VU do ustawienia najlepszego sygnału

Nagrywając czyjeś wykonanie, chcesz uzyskać najlepsze poziomy z możliwych. Dzięki diodom segmentowego miernika VU w AIR 192|14 (od -20 dB do 0 dB) możesz za każdym razem ustawić idealny poziom wzmocnienia, więc koniec ze zgadywaniem jak blisko lub jak daleko jesteś od optymalnego poziomu sygnału.

Preampy Crystal™, nieskazitelne przetworniki A/D i wysokiej klasy podzespoły

Nasi inżynierowie skonstruowali przedwzmacniacze Crystal, aby zapewnić Ci transparentne, niskoszumowe preampy, gwarantujące najlepsze brzmienie Twoich mikrofonów i uchwycenie wykonania dokładnie w taki sposób, jak zamierzałeś. AIR 192|14 wykorzystuje przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu, zapewniające 24-bitową rozdzielczość cyfrowego dźwięku i oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić każdy najsubtelniejszy niuans Twojego wykonania. Do tego interfejs zapewnia wiodące w swojej klasie maksymalne częstotliwości próbkowania do 192 kHz, więc możesz być pewien, że Twoje nagrania są zupełnie czyste i wiernie w stosunku do wykonania. Z układem i wyborem komponentów, które zostały starannie dokonane przez nasz amerykański zespół inżynierów, możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszy możliwy dźwięk.

Usłysz wykonanie teraz – nie sekundę później

Podczas nagrywania chcesz się skupić na uchwyceniu tego idealnego momentu i uzyskaniu najlepszego wykonania danego artysty. Nie chcesz grzęznąć w miejscu przez trzaski i latencję. AIR 192|14 wyposażony jest nie tylko w bardzo szybkie połączenie USB do zapewnienia najniższej latencji w obie strony pomiędzy oprogramowaniem, a sprzętem (2,59 ms*), ale wyposażony jest także w regulację odsłuchu bezpośredniego z wejść źródłowych, zapewniając Ci najwyższą jakość technologii bez kłopotów i bez opóźnień.

Główne cechy:

 • Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,
 • Obwód USB Hi-speed zapewnia najszybsze połączenie, z najlepszą w tej klasie latencją w obie strony wynoszącą zaledwie 2,59 ms*,
 • Transparentne przedwzmacniacze Crystal™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu do niezrównanej jakości zapisu dźwięku,
 • Mierniki VU LED do ustawiania idealnego poziomu,
 • Zawiera 4 wejścia combo XLR/TRS 1/4″, 2 wejścia instrumentalne 1/4″ i 2 wejścia liniowe 1/4″,
 • Wejście/wyjście MIDI do podłączania praktycznie każdego zewnętrznego sprzętu MIDI,
 • Wyjścia stereo ¼ cala z przełącznikiem direct mono/stereo; 2 dodatkowe przypisywalne wyjścia 1/4″,
 • 2 wyjścia słuchawkowe z niezależną regulacją źródła i poziomu sygnału,
 • Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,
 • Pokrętło USB/Direct do regulacji balansu pomiędzy sygnałem wejściowym i sygnałem z komputera,
 • W zestawie oprogramowanie – Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, Eleven Lite, Avid FX Collection i brzmienia Touch Loops, a także Creative FX Collection, Xpand!2, Mini Grand, Vacuum, DB33, Strike, Hybrid3 i BOOM.

*Latencja w obie strony zależy od ustawień bufora i parametrów komputera.

Szczegóły produktu
M-Audio
AIR192/14
3 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Arturia

Arturia AudioFuse 16Rig

AudioFuse 16Rig to interfejs audio stworzony dla miłośników syntezatorów sprzętowych, muzyków elektronicznych i entuzjastów dobrego brzmienia, którzy korzystają z wielu urządzeń sprzętowych w swojej konfiguracji. To także urządzenie stworzone z myślą o byciu centrum twojego muzycznego świata. Przekonaj się dlaczego!

Cena 5 390,00 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Marka: Arturia

Arturia MiniFuse 4 White

Arturia MiniFuse 4 White to interfejs audio i MIDI nowej generacji z 4 wejściami/wyjściami, zaprojektowany z myślą o przekształceniu twoich pomysłów w sztukę. Nagrywaj krystalicznie czyste nagrania, udoskonalaj za pomocą profesjonalnego oprogramowania do tworzenia i daj się ponieść dźwiękowi.

Cena 890,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Focusrite

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen

Dzięki Focusrite Scarlett Solo 4th Gen nagrywanie i wydawanie utworów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Idealnie zaprojektowany dla współczesnych twórców muzyki, po prostu podłącz, nagrywaj i produkuj gotowe utwory z najlepszym dźwiękiem, jaki kiedykolwiek miałeś. N

Cena 599,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: AIR192/6

Marka: M-Audio

M-AUDIO AIR 192/6 Interfejs Audio USB

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejście combo [preamp Crystal], wejście instrumentalne Hi-Z TRS, 2 wyjścia TRS, wyjście słuchawkowe, solidna metalowa obudowa, zasilanie USB, Pro Tools First, Ableton Live Lite i inne

Cena 572,23 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: ZEDi8,

Marka:

Allen&Heath ZEDI8/X Mikser audio

ZEDi-8 to najwyższej jakości połączanie: studyjnej jakości interfejsu audio USB 2x2 o przetwarzaniu 24-bit/96kHz współpracującego zarówno z PC jak i Mac oraz analogowego miksera audio. Butikowe, bezszumowe preampy mikrofonowe GSPre, żywcem zaczerpnięte z studyjnej konsoli GS-R24. Gitarzyści będą zadowoleni z wejść wysoko impedencyjnych...

Cena 933,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Presonus

PreSonus Studio 24c Interfejs Audio USB-C

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia combo [Mic/Line/Inst], preampy XMAX-L, 2 wyjścia liniowe TRS, wyjście słuchawkowe, MIDI, wskaźniki LED, zasilanie przez USB, oprogramowanie Studio One 5 Artist, Studio Magic Plug-in Suite

Cena 620,63 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Śledź nas na Facebooku