• Banner

Yamaha Pacifica 112V OVS
  • Yamaha Pacifica 112V OVS
  • Yamaha Pacifica 112V OVS
  • Yamaha Pacifica 112V OVS

Yamaha Pacifica 112V OVS Gitara elektryczna

Klonowa podstrunnica gitary Pacifica 112V zapewnia mocne i dynamiczne brzmienie gitary. W połączeniu z przystawkami Alnico oraz funkcją Coil Tap, ta gitara inspiruje muzyków swoich dynamicznym brzmieniem zarówno na scenie jak i poza nią.

1 449,00 zł
Brutto
Ilość
icon truck
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Opis

Kolor: OVS:Old Violin Sunburst

Jedna z najbardziej wartościowych od ponad dekady seria gitar elektrycznych Yamaha Pacifica jest znana ze świetnego brzmienia oraz niezwykłego komfortu gry. Gitary z serii Pacifica charakteryzują m.in. niezwykle komfortowo wyprofilowany korpus, design gryfu typu bolt-on, klasyczne vibrato oraz możliwość przełączania konfiguracji przystawek H-S-S na pięć różnych ustawień.

Magnesy Alnico V stosowane są zarówno w przystawkach jednocewkowych (single-col), jak i w przetwornikach humbucker, dostarczając czyste, jasne brzmienie, ze świetną projekcją, które na pewno nie zaniknie w muzyce całego zespołu.

Funkcja Coil Cap na tylnej przystawce humbucker zapewnia szeroki zakres możliwości brzmieniowych, od ciężkiego distortion, aż po przejrzyste brzmienie pojedynczej przystawki jednocewkowej (single-coil). Przełącznik w pokrętle umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy brzmieniami przystawek. Ustawienie potencjometru Pickup Selector (zmiana przystawki) na czwartą pozycję automatycznie włącza funkcję Coil Tap, która dostarcza czyste półtony z pary pojedynczych przystawek.

Tremolo typu Block Saddle Vintage oferuje doskonałe działanie. Siodełko typu Heavy Block zapewnia bogaty sustain oraz głębokie brzmienie.

Tak jak w najlepszych modelach z serii PACIFICA, przystawka przy mostku jest zamontowana bezpośrednio do korpusu. Taka konfiguracja przechwytuje rezonans korpusu, zapewniając większa dynamikę brzmienia.

1 : 5P Pickup Selector (zmiana przystawki) 2 : Master Volume (przełącznik wciśnij/pociągnij) 3 : Master Tone

Specyfikacja:

- Konstrukcja:  Bolt-on
- Scale Length: 25 1/2" (647.7mm)
- Podstrunnica: Palisander
- Radius: 13 3/4" (350mm)
- Progi: 22
- Korpus: Olcha
- Gryf: Klon
- Klucze: Diecast
- Mostek: Vintage Tremolo with Block Saddle
- Przetworniki: Alnico V Single x 2, Alnico V Humbucker x 1
- Przełącznik: 5-pozycyjny
- Controls: Master Volume, Master Tone with Push-Pull Coil Tap Switch

Szczegóły produktu
Yamaha
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 037-8152-547

Marka: Squier by Fender

Fender Squier Affinity Strat FMT HSS MN WPG SSB

Gitara elektryczna marki Fender Squier to świetny wybór na pierwszy instrument lub jako prezent. Bardzo dobre wykonanie, dobra cena i fajne brzmienie oraz klasyczny kształt strata to tylko niektóre cechy sprawiające, że seria affinity jest jedną z najlepiej sprzedających się gitar elektrycznych. Nr Produktu: 037-8152-547

Cena 1 234,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: Fender AM Perf Strat MN LBP,

Marka: Fender

Fender American Performer Strat MN Satin LBP

Fender AM Perf Strat MN Satin LBP to z nowej serii Performer bedącej następcą serii Special, model produkowany w USA. Model wyposażony w single Yosemite™ . Kwintesencja stratocastera legendarnej firmy Fender.

Cena 6 199,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: GRX40 MGN, GRX40MGN

Marka: Ibanez

Ibanez GRX40-MGN Gitara elektryczna

6-strunowa gitara Ibanez z serii GIO produkowanej w róznych wariantach, w tym przypadku mamy instrument w wariancie GRX, który oparty jest na serii RX. Gitary z serii GIO charakteryzują się doskonałą jakością w stosunku do ceny i są dowodem, że możliwe jest posiadanie dobrego instrumentu, który nie zrujnuje naszego budżetu.

Cena 923,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: RG370AHMZ BMT, RG370AHMZBMT

Marka: Ibanez

Ibanez RG370AHMZ-BMT

Gitara elektryczna z serii RG japońskiego producenta gitar Ibaneza. Piękne, przyciągające uwagę wykończenie oraz przetworniki Quantum sprawiają, że gitara jest bardzo ciekawa propozyją w tej klasie cenowej.

Cena 2 674,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Cort

Cort CR100 BK

Seria Classic Rock to wygląd, odczucie i walory użytkowe charakteryzujące instrumenty wiekowe. Sercem każdego modelu są przystawki Classic Rocker zaprojektowane specjalnie dla tej serii. Zastosowane w tej serii materiały, osprzęt i elektronika zapewnią wieloletnie zadowolenie z posiadania takiego instrumentu.

Cena 1 016,67 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Indeks: 037-8153-539

Marka: Squier by Fender

Fender Squier Affinity Strat FMT HSS MN BPG BBST

Gitara elektryczna marki Fender Squier to świetny wybór na pierwszy instrument lub jako prezent. Bardzo dobre wykonanie, dobra cena i fajne brzmienie oraz klasyczny kształt strata to tylko niektóre cechy sprawiające, że seria affinity jest jedną z najlepiej sprzedających się gitar elektrycznych. Nr Produktu: 037-8153-539

Cena 1 249,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: Yamaha

Yamaha Pacifica 212VQM TBL

Okraszona przykuwającymi uwagę klonowymi zdobieniami na płycie przedniej i główce szyjki Pacifica212VQM jest szczególnie zaprojektowaną wariacją modelu Pacifica112V, wysoce cenionej razem z gitarą Pacifica112J

Cena 1 849,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Śledź nas na Facebooku