Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 518,00 zł - 1 455,00 zł

  • Banner

Procesory Wokalne

Procesory Wokalne

Aktywne filtry

Marka: TC Helicon

TC Helicon Perform-VK Procesor wokalowy

Perform-VK to procesor wokalny zaprojektowany specjalnie do współpracy z klawiszowcem. Złącza MIDI oraz stereofoniczne złącze audio pozwalają na bezbolesną konfigurację Perform-VK z Twoim sprzętem, zapewniając Ci wybór najlepszej metody na prowadzenie tonacji i harmonii wokalnych za pomocą tego procesora.

Cena 1 045,51 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: 35000030

Marka: TC Helicon

TC Helicon Perform-V Procesor vokalowy

Perform-V to nowy, montowany na statywie mikrofonowym, procesor wokalowy, który otwiera przed Tobą zupełnie nowy świat możliwości wykonawczych. Począwszy od aplikacji Adaptive Tone, zapewniającą automatyczną kontrolę nad EQ, de-esserem, bramką i kompresją, Twój głos zawsze przebije się przez miks i zabrzmi świetnie w każdych warunkach.

Cena 1 410,00 zł
Więcej
Towar W Magazynie - Wysyłka 24h!

Marka: TC Helicon

TC Helicon Ditto Mic Looper-Efekt

TC-Helicon wychodzi naprzeciw potrzebom wokalistów i z myślą o nich przystosowała gitarowy looper Ditto do współpracy z mikrofonem. Swobodę pracy z urządzeniem zapewni pokładowy preamp mikrofonowy z zasilaniem phantom (24V), zbalansowane wyjście XLR oraz, co najważniejsze, automatyczna regulacja czułości wejściowej

Cena 637,42 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Indeks: 27000070

Marka: Behringer

BEHRINGER FX2000 Multiefekt

BEHRINGER VIRTUALIZER 3D FX2000 - wysokowydajny procesor mulitiefektów stereo 3D. 71 zapierających dech w piersiach nowych algorytmów - prawdziwe efekty RSM (Real Sound Modeling) oraz trójwymiarowe efekty stereo.

Cena 695,84 zł
Więcej
Magazyn logistyczny - Realizacja 2-3 dni

Śledź nas na Facebooku